ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۰۳
ناحیه منو


قیمت میوه و سبزی در بازار

قیمت میوه و سبزی در بازار به گزارش حساب من علی امامی معاون اتحادیه بارفروشان، با بیان اینکه قیمت سبزی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار در حدود ۴ روز قبل افزایش یافته و به ۱۰۰۰ ...

قیمت میوه و سبزی در بازار

به گزارش حساب من علی امامی معاون اتحادیه بارفروشان، با بیان اینکه قیمت سبزی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار در حدود ۴ روز قبل افزایش یافته و به ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ تومان رسیده بود، اظهارداشت: در حال حاضر قیمت سبزی کاهش یافته و به ۸۰۰ تومان رسیده است.

وی از کاهش قیمت موز و هویج نسبت به هفته قبل در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت هرکیلوگرم موز از ۲۹۰۰ تا ۳۱۰۰ تومان و هویج از ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است.

امامی، افزایش جزئی قیمت هندوانه را مورد اشاره قرار داد و افزود: تقاضا برای هندوانه در ماه مبارک رمضان افزایش پیدا می‌کند و در حال حاضر قیمت نوع درجه یک آن ۱۲۰۰ تومان و درجه دو ۹۰۰ تومان است.

به گفته وی، قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات امروز چهارشنبه بدین شرح است: هرکیلوگرم طالبی ۱۵۰۰ تومان، خربزه ۱۸۰۰ تومان، گیلاس تک‌دانه ۷۰۰۰ تومان، گیلاس معمولی ۴۰۰۰ تومان، آلبالو ۳۵۰۰ تومان، زردآلو ۵۰۰۰ تومان، انبه ۵۵۰۰ تومان، انگور یاقوتی ۵۰۰۰ تومان، خیار ۸۰۰ تومان، گوجه‌فرنگی ۶۵۰ تومان، کاهو بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومان، بادمجان ۱۰۰۰ تومان، کدو خورشتی ۱۳۰۰ تومان، سیب گلاب از ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان و سیب زمینی ۶۰۰ تومان.

برچسب ها

نظرات شما

    رحیمی می گوید :

    قیمت سبزیجات در بازار میوه وتره بار و همچنین موز مناسب است ولی میوه امسال گران است وسایر اقلام قیمت عادی است