ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹ ، ساعت : ۰۱:۴۰
ناحیه منو


لیست خانه های سالمندان مناطق

هر سال که می‌گذرد، سالی به سنمان زیاد می‌شود و از عمرمان کم. کهنسالی آغاز افسردگی و ناتوانی نیست. تنها به توجه بیشتری نیاز دارد. همه ما اگر عمرمان کفاف دهد به چنین سال‌هایی خواهیم ...

هر سال که می‌گذرد، سالی به سنمان زیاد می‌شود و از عمرمان کم. کهنسالی آغاز افسردگی و ناتوانی نیست. تنها به توجه بیشتری نیاز دارد. همه ما اگر عمرمان کفاف دهد به چنین سال‌هایی خواهیم رسید که تنها دری به رویمان باز شود و چشممان به جمال عزیزان روشن. اما نیازهای جسمی… همگی فرصت مراقبت می‌خواهند. در ادامه با مراکز و خانه سالمندان منطقه ۲ تهران آشنا شوید.

مراکز نگهداری سالمندان ، بوی بی‌مهری نمی‌دهد…

موضوعی که امروزه می‌تواند دلیل منطقی برای این کار داشته باشد، نگهداری و توجه به سالمند است. زندگی‌های امروزی شاید زمان کافی را در اختیار ما نگذارد تا همه جوره مراقبت‌های لازم را از یک سالمند ارائه دهیم. وجود فرد یا افرادی برای این کار لازم بوده، تا هم فرد به زندگی شخصی خود رسیدگی کند و هم نگرانی از بابت مراقبت از سالمند عزیز خود را نداشته باشد. اما برای برخی از افراد همچنان نام خانه سالمندان بوی بی‌مهری می‌دهد.

برای انتخاب بهترین خانه سالمندان باید نکات زیادی را بررسی کنید. هدف ما از ارائه این مطالب راهنمایی به شما عزیزان است که با دیدی بازتر محل نگهداری از سالمند خود را انتخاب کنید. یکی از مهم ‌ترین دلایل انتخاب شما برای خانه سالمندان، محله آن است. احتمالا بخواهید با آسایشگاه‌های محله خود آشنا شوید. شاید این موضوع احساس بهتری برایتان داشته باشد که سالمند شما با فاصله کمتری از شما تحت مراقبت باشد. در ادامه با خانه سالمندان منطقه ۳ تهران آشنا شوید.

خانه سالمندان باید مانند یک خانه باشد؛ امن و پر آرامش. جایی که سالمند در آن احساس کند که از خانه خود در گذشته فاصله چندانی ندارد. بوی آسایش دهد و امکانات مناسب را برای یک سالمند داشته باشد. اما مسائل زیادی است که باعث می‌شود یک سالمند خانه جدیدش را مانند خانه خود دوست بدارد یا خیر. باید به دنبال این نکات باشید.

لیست آسایشگاه های سالمندان شهر شما

برچسب ها

نظرات شما