ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۲:۱۲
ناحیه منو


مجمع عمومی فوق‌العاده بانک اقتصادنوین برگزار شد

به گزارش حساب من مجمع عمومی فوق‌العاده بانک اقتصادنوین به منظور تصويب اساسنامه، با حضور اعضاي هيئت مديره، نماينده سازمان بورس و اوراق بهادار، بازرس و حسابرس قانوني و سهامداران اين بانک روز دوشنبه ۱۳۹۳.۱۰.۰۱ ...

به گزارش حساب من مجمع عمومی فوق‌العاده بانک اقتصادنوین به منظور تصویب اساسنامه، با حضور اعضای هیئت مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، بازرس و حسابرس قانونی و سهامداران این بانک روز دوشنبه ۱۳۹۳.۱۰.۰۱ برگزار شد. در این جلسه حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین توضیحاتی در خصوص اصلاح اساسنامه و لزوم تصویب این اصلاحیه ارایه کرد.در ادامه اساسنامه بانک اقتصادنوین با رای اکثریت سهامداران به تصویب رسید. لازم به ذکر است در مجمع فوق بیش از ۸۰ درصد سهامداران این بانک حضور داشتند.

لازم به ذکر است بر اساس بررسی‌های دبیرخانه جایزه مدیریت سلامت اداری جایزه “مدیریت سلامت اداری بنگاه اقتصادی پیشرو در راهبری و کیفیت مدیریت سلامت اداری” به بانک اقتصادنوین تعلق گرفت.در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری سازمان‌هایی که در زمینه پیشگیری از بروز مفاسد اداری در قالب نظام‌های مدیریت راهبردی، فرآیندی، سرمایه انسانی، فناوری و نظام‌های نظارتی عملکرد بهتری داشتند تقدیر به عمل آمد که بانک اقتصادنوین نیز در بخش سلامت اداری به عنوان بانک پیشرو معرفی شد.
بهرام فتحعلی رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین در مراسم اختتامیه این دوره که با موضوع استقلال دستگاه‌های نظارتی برگزار شد، مشتریان را به عنوان ذی‌نفعان اصلی، مهمترین عنصر نظارتی بانک‌ها دانست و گفت: اگر مشتریان به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشند می‌توانند به عنوان ناظر، بانک‌ها را در مسیر سلامت اداری هدایت کنند و انحرافات احتمالی را به آنها اطلاع دهند.
فتحعلی افزود: خاصیت فعالیت بانکی اقتضاء می‌کند تا عملکرد مدیریت با شفافیت اعلام شود چرا که در عصر حاضر اگر مشتریان احساس کنند که سازمانی مانند بانک شفافیت لازم را ندارند، قطعا آن بانک را کنار خواهند گذاشت.رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین با اشاره به عملکرد این بانک افزود: بانک اقتصادنوین برای مشتریان خود امکاناتی را فراهم کرده که می‌توانند به طور مستقیم عملکرد تمامی پرسنل اعم از مدیریت تا کارمندان را گزارش کنند.

 

برچسب ها

نظرات شما

  faghihe f. می گوید :

  کلا هر نوع ارزیابی و نظارت به نفعه کل سازمانه

  rahimjani می گوید :

  amalkarde mostaghim!! kash to hameja pish biad in mored

  fariborz zahedi می گوید :

  ممنون از خبر

  مهیار ر می گوید :

  به امید سربلندی کشورمون