ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۴۹
ناحیه منو


مزایای کارت اقساط تسهیلات بانک سپه

به گزارش حساب من در راستای تسهیل در وصول اقساط تسهیلات و عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتریان برای پرداخت اقساط یاد شده، طرح « کارت اقساط تسهیلات » به عنوان جایگزین دفترچه‌های اقساط فعلی ...

به گزارش حساب من در راستای تسهیل در وصول اقساط تسهیلات و عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتریان برای پرداخت اقساط یاد شده، طرح « کارت اقساط تسهیلات » به عنوان جایگزین دفترچه‌های اقساط فعلی راه‌اندازی گردید.

 

مزایای کارت اقساط تسهیلات بانک سپه
۱- به ازای هر قرارداد تسهیلات صرفاً یک حساب کارت اقساط افتتاح می‌گردد.
۲- حداقل موجودی برای افتتاح حساب کارت اقساط صفر ریال می‌باشد.
۳- امکان صدور رمز اول برای حساب متصل به کارت اقساط فراهم بوده، لیکن امکان فعالسازی نوع تأیید برداشت (رمز دوم ثابت، رمز دوم متغیر و دستگاه رمزساز) برای این نوع حساب امکان­پذیر نمی­باشد.
۴- امکان فعال‌سازی پیامک آنی برای حساب متصل به کارت اقساط فراهم می باشد.
۵- واریز و انتقال به کارت اقساط با استفاده از کارت‌های داخلی و کارت‌های شتاب سایر بانکها از طریق­کلیه درگاه­های حضوری و غیر حضوری فراهم می‌باشد.
توجه: واریز وجه به حساب کارت اقساط از طریق مراجعه حضوری به شعبه و تکمیل فیش نقدی نیز امکان پذیر می باشد.
۶- برداشت از حساب توسط مشتری در کلیه درگاه­ها امکان پذیر نبوده و برداشت از حساب تنها توسط سامانه تسویه اقساط امکان‌پذیر است.
۷- امکان برداشت و تسویه قسمتی تسهیلات از محل وجوه واریزی به حساب کارت اقساط فراهم می‌باشد.
۸- امکان رویت یا دریافت صورتحساب از طریق درگاه‌های غیر حضوری (دستگاه عابربانک، اینترنت بانک، همراه بانک و تلفن بانک) و یا مراجعه به شعبه فراهم می‌باشد.

– در صورت واریز یا انتقال وجه توسط مشتری بعد از ساعت ۲۲، تسویه وجه مزبور در روز بعد انجام پذیرفته و مشمول یک روز جریمه تأخیر به اقساط سررسید گذشته خواهد شد.
– با توجه به شرایط پرداخت اقساط تسهیلات جدید با «کارت اقساط» و امکان پرداخت از طریق روشهای غیر حضوری در تمامی ساعات شبانه روز، در صورتی که سررسید قسط جاری تسهیلات مصادف با روز تعطیل رسمی باشد، مشتری می بایست به کمک یکی از روشهای پرداخت از طریق درگاه غیرحضوری نسبت به واریز قسط خود اقدام نماید، در غیر این صورت مشمول یک روز جریمه تأخیر به اقساط سررسید گذشته خواهد شد.
– وجود حداقل مانده ۲۰۰،۰۰۰ ریال در حساب کارت اقساط برای تسویه اقساط الزامی بوده و در مانده حساب زیر مبلغ یاد شده، برداشت اقساط انجام نمی‌پذیرد.
– فاز اول طرح «کارت اقساط» در سطح شعب مناطق استان تهران، انجام می پذیرد و به زودی طرح مزبور در سطح کلیه شعب کشور اجرایی خواهد شد.
– برای صدور کارت اقساط برای قراردادهای تسهیلاتی قدیمی که دارای دفترچه قسط می باشند ، مشتری بایستی به شعبه پرداخت کننده تسهیلات مراجعه نماید.
– پس از پرداخت کامل اقساط بانک،‌ تسهیلات گیرنده بایستی با مراجعه به شعبه ذیربط نسبت به تکمیل فرآیند تسویه و ابطال کارت اقدام نماید.

برچسب ها

نظرات شما