ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۳۴
ناحیه منو


مسابقه اینستاگرامی بانک ملت

مسابقه اینستاگرامی بانک ملت به گزارش حساب من در طرح جعبه که از تاریخ ۱۵آذرماه آغاز شده و تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت، این امکان در اختیار اعضا قرار می گیرد تا با ...

مسابقه اینستاگرامی بانک ملت

به گزارش حساب من در طرح جعبه که از تاریخ ۱۵آذرماه آغاز شده و تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت، این امکان در اختیار اعضا قرار می گیرد تا با واگذاری امتیاز مورد نظر خود، به انتخاب خانه های جایزه داخل جعبه های طرح اقدام کنند.
این خانه ها، دربردارنده امتیازهای مختلف شرکت در قرعه کشی جوایز طرح (یک کمک هزینه خرید خودروی جک s5، ۲۵ سفر به جزیره کیش با یک نفر همراه و ۱۰۰ جایزه نقدی پنج میلیون ریالی) هستند.
در این ارتباط، علاوه بر طرح اصلی و جوایز مرتبط با آن، دو مسابقه جدید اینستاگرامی به این طرح افزوده شده است.
در مسابقه اول، افراد به ارسال تصاویری (اسکرین شات) از کارنامه خود در طرح جعبه اقدام و این عکس را از طریق پیغام مستقیم (direct) برای صفحه mellatclub ارسال می کنند.
عکس های ارسالی، در ۷ مقطع زمانی در طول روز (۲۰ ، ۲۲ ، ۲۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴) روی صفحه باشگاه مشتریان قرار داده می شوند. به عبارت دیگر هر عکس ارسالی، در اولین مقطع زمانی بعدی، روی صفحه باشگاه مشتریان به اشتراک گذاشته می شود.
بر اساس این گزارش، پس از انتشار عکس روی صفحه باشگاه مشتریان، تا اولین ساعت ۱۷ بعدی افراد فرصت دارند که با فراخواندن( منشن) دوستان خود در ذیل تصویر، تعداد لایک های خود را بالا ببرند. هر روز ساعت ۱۷ از میان تصاویر به اشتراک گذاشته شده طی ۲۴ ساعت گذشته (۷ به روزرسانی اخیر)، تصویری که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است، برنده یک جایزه ۱.۰۰۰.۰۰۰ریالی می شود.
بر این اساس، تنها معیار این بخش، تعداد لایک است. پس اگر در یک روز افراد برنده جایزه نشده اند، در روز بعد مجددا عکس قبلی یا یک اسکرین شات جدید از کارنامه خود را، مطابق با مراحل بالا، باید ارسال کنند تا دوباره در این مسابقه شرکت داده شوند.
در مسابقه دوم، از میان تصاویر ارسالی در هر هفته (ازآغاز جمعه تا پایان پنجشنبه)، سه تصویری که حاوی بالاترین میزان امتیاز در هر یک از گروه های سه گانه جوایز (کمک هزینه خرید خودرو، سفر کیش و جایزه نقدی) هستند، به عنوان برنده تعیین خواهند شد.
جوایز این مسابقه که در پنج هفته و از تاریخ ۱۱ دی ماه تا ۱۵ بهمن ماه۱۳۹۴ برگزار خواهد شد، شامل سه جایزه نقدی پنج میلیون ریالی برای هر یک از برندگان در هر هفته خواهد بود.بانک ملت

برچسب ها

نظرات شما