ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۶:۵۲
ناحیه منو


معرفی وبسایت های خارجی اخبار مالی و اقتصادی

معرفی وبسایت های خارجی اخبار مالی و اقتصادی اخبار مالی و اقتصادی همراه برای تمامی تجار در سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . از همین رو سایت های ایرانی و خارجی فراوانی در ...

معرفی وبسایت های خارجی اخبار مالی و اقتصادی

اخبار مالی و اقتصادی همراه برای تمامی تجار در سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . از همین رو سایت های ایرانی و خارجی فراوانی در زمینه اخبار مالی و اقتصادی تاسیس شده است .

در ادامه به معرفی برخی از مشهورترین و مهم ترین سایت های خارجی در زمینه اخبار مالی و اقتصادی می پردازیم .

  • صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول یکی از مشهورترین موسسات اقتصادی و از معتبر ترین منابع پیش بینی و ارزیابی اقتصاد جهان است . ازاهداف اصلی تاسیس صندوق بین المللی پول ، تثبیت نرخ ارز و رفع محدودیت های ارزی می باشد .

آدرس اینترنتی صندوق بین المللی پول http://www.imf.org می باشد .

 

  • سایت بانک جهانی اقتصاد

بانک جهانی اقتصاد که نام دیگر آن نام دیگر بانک بین‌المللی توسعه و ترمیم (IBRD) است ، به عنوان سازمانی حمایت کننده برای کاهش فقز جهانی و ارتقای سطح زندگی عمل می نماید .

آدرس اینترنتی این بانک http://www.worldbank.org می باشد .

 

  • بانک توسعه اسلامی

بانک توسعه اسلامی یک نهاد بین المللی و معتبر است که هدف از احداث آن توسعه اقتصادی کشورهای مسلمان و همچنین کشورهای غیر مسلمان عضو این بانک است . این بانک در عربستان تاسیس شده است و تا کنون ۵۶ کشور از قاره های آسیا ، آمریکا ، آفریقا و اروپا عضو آن شده اند .

آدرس وب سایت بانک توسعه اسلامی http://www.isdb.org می باشد .

 

  • سازمان همکاری شانگهای

سازمان همکاری شانگهای که توسط دولت های چین ، روسیه ، قزاقستان ، تاجیکستان ، ازبکسستان و قرقیزستان تاسیس شده است ، یکی از اهداف خود را فراهم نمودن سرمایه لازم برای اجرای پروژه های مشترک سازمان قرار داده است .

آدرس وب سایت رسمی سازمان همکاری شانگهایhttp://www.oecd.org  می باشد .

برچسب ها

نظرات شما