ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۱:۱۲
ناحیه منو


موفقیت طرح کارشا ی “بانک ملت”

به گزارش حساب من طرح کارشا با هدف افزایش تعداد مشتریان فعال ابزارهای غیرحضوری (بانکداری اینترنتی، همراه بانک و تلفنبانک) تدوین و اجرایی گردید. این طرح از ابتدای شهریور لغایت پایان بهمن ماه ۱۳۹۳ طی ۳ ...

به گزارش حساب من طرح کارشا با هدف افزایش تعداد مشتریان فعال ابزارهای غیرحضوری (بانکداری اینترنتی، همراه بانک و تلفنبانک) تدوین و اجرایی گردید. این طرح از ابتدای شهریور لغایت پایان بهمن ماه ۱۳۹۳ طی ۳ دوره زمانی دو ماهه به اجرا گذاشته خواهد شد. طرح کارشا یا “کرشه” نام سکه ای در زمان هخامنشیان و واحد وزنی حدود ۸۳ گرم بوده است. در طرح حاضر، مشتریان بانک در ازای فعالسازی هر یک از ابزارهای بانکداری اینترنتی، همراه بانک یا تلفنبانک و همچنین استفاده از خدمات مذکور، امتیازاتی تحت عنوان “کارشا” جمع آوری می نمایند.

بر اساس این طرح، در ازای فعالسازی و اخذ رمز برای هر یک از ابزارهای فوق ۳ کارشا (مقطع فعالسازی می بایست در بازه زمانی اجرای طرح باشد)، و در ازای هر بار استفاده از خدمات و ایجاد تراکنش های مالی از طریق ابزارهای مذکور، ۱ کارشا برای مشتریان محاسبه می گردد(صرف نظر از تقدم یا تاخر مقطع فعالسازی ابزار نسبت به مقطع آغاز طرح). همچنین در صورت عضویت در باشگاه مشتریان و دارا بودن حداقل یک خدمت فعال، ۳۰ کارشا در حساب افراد منظور خواهد شد. لازم به ذکر است کارشاهای مرتبط با فعالسازی هر یک از خدمات یا عضویت در باشگاه مشتریان، صرفاً یک مرتبه برای هر فرد در طول دوره شش ماهه محاسبه خواهد شد. این گزارش حاکیست، افراد بر اساس کارشاهای جمع آوری شده، در پایان هر دوره دوماهه، در ۳ سطح طبقه بندی و متناسب با ارتقاء سطح، از جوایز نفیس تری بهره مند می گردند. شرط ورود به سطح۱، کسب حداقل ۱۰ امتیاز در طرح کارشا و جوایز این سطح، شامل ۲۰۰ سکه تمام بهار آزادی می باشد. برای ورود به سطح دوم، کسب حداقل ۳۰ “کارشا” الزامی بوده و واجدین شرایط، علاوه به حضور در قرعه کشی سطح۱، از شانس شرکت در قرعه کشی ۲۰ سکه طرح کارشا (سکه هایی از جنس طلای ۲۴ عیار، هر یک به وزن ۸۳ گرم)، بهره مند می گردند. جمع آوری حداقل ۵۰ طرح کارشا ،پیش شرط ورود به سطح سوم قرعه کشی ها می باشد و افراد در این سطح، علاوه بر شرکت در قرعه کشی های سطوح پیشین، در قرعه کشی ۲ کمک هزینه سفر به عجایب هفتگانه جهان (هر یک به ارزش ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) شرکت داده خواهند شد. همچنین در هر دوره دو ماهه از اجرای طرح، جایزه “سفر به جزیره کیش به همراه تمامی اعضای خانواده” ( اعضای خانواده برای افراد مجرد شامل پدر، مادر، خواهران و برادران مجرد و برای افراد متاهل شامل همسر و فرزندان مجرد)، بدون قرعه کشی، به ۱۰ نفر از افرادی که در طول دوره مورد بررسی، موفق به جمع آوری بیشترین تعداد “کارشا” شده اند، تعلق خواهد گرفت. در صورت عدم موفقیت در قرعه کشی های هر دوره، کارشاهای جمع آوری شده به دوره دو ماهه بعدی انتقال یافته و افراد فرصت دارند تا با افزایش میزان کارشاهای خود طی دوره جاری، از شانس بالاتری برای موفقیت در قرعه کشی بهره مند گردند. جایزه ویژه طرح حاضر، یک دستگاه خودروی BMW Z4 می باشد که در پایان شش ماه، میان تمامی شرکت کنندگان، قرعه کشی خواهد شد. شرط شرکت در قرعه کشی مذکور دارا بودن حداقل ۱۰ کارشا می باشد. در تمامی موارد فوق، افراد متناسب با کارشاهای جمع آوری شده از شانس بالاتری در قرعه کشی ها بهره مند خواهند شد. بر اساس گزارش حاضر، طرح کارشا برای تمامی مشتریان بانک برنامه ریزی شده است، لیکن اعضای باشگاه علاوه بر کسب ۳۰ کارشا بابت عضویت، از امکان مشاهده میزان کارشاهای خود نیز بهره مند می باشند. امتیازات کارشا، در مقاطع زمانی یک ماهه، بروزرسانی و در صفحه کاربری اعضا نمایش داده خواهد شد.

آدرس اینترنتی باشگاه مشتریان بانک ملت (طرح کارشا) : https://club.bankmellat.ir

برچسب ها

نظرات شما

    سعادت می گوید :

    ابتکار خوبی برای جذب مشتری است

    کارشا!!!!!!!

    saeede می گوید :

    afarrrrrin