ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۴:۴۹
ناحیه منو


نشریه بنکر ،بانک پاسارگاد را بانک برتر معرفی کرد

بانک‌ پاسارگاد با تأیید نشریه بنکر به عنوان بانک برتر جمهوری‌اسلامی ایران در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، نشریه معتبر The Banker، در هرسال با توجه به صورت‌های مالی مربوط به سال ...

بانک‌ پاسارگاد با تأیید نشریه بنکر به عنوان بانک برتر جمهوری‌اسلامی ایران در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، نشریه معتبر The Banker، در هرسال با توجه به صورت‌های مالی مربوط به سال پیش موسسات مالی و بانکی و با در نظر گرفتن معیارهایی مانند سرمایه پایه، نسبت کفایت سرمایه و دارایی‌ها، اقدام به ارزیابی بانک‌ها می‌کند که در این راستا بانک پاسارگاد موفق شد به عنوان بانک برتر سال ۲۰۱۴ جمهوری‌اسلامی ایران معرفی شود.

لازم به ذکر است این افتخار برای سومین سال متوالی و چهارمین بار نصیب بانک پاسارگاد شده است . پیش از این بانک‌پاسارگاد در سال‌های ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳میلادی موفق به کسب این عنوان، از سوی نشریه بنکر شده‌بود.گفتنی است در حال حاضر بانک‌پاسارگاد در رتبه‌بندی نشریه بنکر درجایگاه ۲۳۳ جهان، در بین ۱۰۰۰ بانک برتر دنیا قرار دارد.

در ادامه بانک پاسارگاد در آیین اختتامیه چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری کشور که با حضور جمعی از مقامات دولتی و مدیران شبکه بانکی کشور برگزار شد بانک پاسارگاد موفق شد بر اساس ارزیابی‌های صورت‌گرفته و با توجه به عملکرد مثبت و کارنامه درخشان خود در خصوص سلامت اداری در سطح پیشرو که بالاترین سطح جایزه می باشد، عنوان سازمان برتر در راهبری و کیفیت مدیریت سلامت اداری کشور را به خود اختصاص دهد.
گفتنی است جایزه سلامت اداری هر ساله توسط “دبیرخانه جایزه مدیریت سلامت اداری”برگزار می شود و سازمان‌ها با رویکرد پیشگیری از بروز مفاسد اداری در قالب نظام‌های مدیریت راهبردی، فرآیندی، سرمایه انسانی، فناوری و نظام‌های نظارتی ارزیابی می شوند که بانک پاسارگاد برای چهارمین سال پیاپی موفق به کسب عنوان در این ارزیابی شد.

برچسب ها

نظرات شما

    کوچویی می گوید :

    بانک اقتصاد نوین و پاسارگاد فعلا بهترین هاهستند

    mahdiye می گوید :

    na baba!