ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۰۴
ناحیه منو


اظهارات نماینده مجلس تهران پیرامون اشتغال جوانان

به گزارش حساب من نماینده مردم تهران در مجلس شورای پیرامون اشتغال جوانان اظهار داشت: در بازار کار نیز طی یک سال و نیم گذشته بیش از یک میلیون نفر به طور خالص بازنشسته، اخراج یا ...

به گزارش حساب من نماینده مردم تهران در مجلس شورای پیرامون اشتغال جوانان اظهار داشت: در بازار کار نیز طی یک سال و نیم گذشته بیش از یک میلیون نفر به طور خالص بازنشسته، اخراج یا بازخرید شدند به عبارتی رکود در صنعت کشور حاصل می‌شود که علائم آن را در تولیدات و محصولات می‌توان مشاهده کرد؛ کدام شاخص افزایش یافته که بگوییم وضعیت اقتصادی بهتر شده است؟نادران با اشاره به مبنا قرار دادن ظرفیت‌های تولید داخلی، مبارزه با فساد، متنوع‌سازی صادرات کشور از طریق اعتماد به تولید داخلی و مشارکت دادن مردم در همه فعالیت‌های اقتصادی به عنوان برخی از اصول اقتصاد مقاومتی گفت: در تحقق ۲۴ محوری که در اقتصاد مقاومتی تعیین شده‌اند چه اقداماتی صورت گرفته؟ برای این اقدامات باید شاخص‌هایی ارائه کرد و این سوال را پرسید که اگر این سیاست‌ها نبودند چه می‌کردیم که امروز انجام نداده‌ایم.

وی بیان کرد: هر کسی می‌تواند هر کاری انجام دهد و در انتها بگوید در راستای اقتصاد مقاومتی است؛ دولت به جای اعتنا به این سیاست‌ها و حرکت در مسیر صحیح اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور، به مذاکرات هسته‌ای دلخوش کرده است.

نادران با بیان اینکه چند بار مذاکرات هسته‌ای تمدید شده است گفت: تا کی دولتمردان ما باید بنشینند و نگاه کنند که آیا آمریکایی‌ها اجازه می‌دهند دروازه‌های کشور به روی کالاهای وارداتی و مصرفی باز شوند؟ این رفتار دشمن را امیدوار می‌کند که می‌تواند با اعمال فشارهای اقتصادی و مطالبات اجتماعی، نظام را به زانو در بیاورد ولی اشتباه می‌کند و باید بداند که خدا اراده کرده است حق را به دست انسان‌های با ایمان پیروز کند. وی افزود: بگویند مجلس کجا کوتاهی کرده یا مانع شده است که مسئولیت آن را بپذیریم.

نماینده مردم تهران در مجلس عنوان کرد: باید به فهم مشترک و اراده واقعی برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دست یابیم و اگر ظرفیت اجرایی وجود ندارد افرادی را بر سر کار بیاوریم که این توان را دارند؛ حل مسائل معیشتی و اقتصادی مردم و حل معضلات تولیدو اشتغال جوانان ، جز با تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی امکان‌پذیر نیست و هر کسی که گمان می‌کند نسخه دیگری می‌تواند بپیچد به بیراهه رفته است.

 

برچسب ها

نظرات شما

  cheap wow gold می گوید :

  These are great. I had have my service for a few or Several years at present as they are continually inside top condition. My personal favorite a part in relation to all these is usually that I’ll clothes these down or up plus they’re good! Initially when i first got these kind of the pair were highly tight, the difference is they are reasonably loose. We deliver some sort of over all size 8-10 so that maybe what Manged to get also now they may be too big. I really scheap wow gold http://www.wowruler.com/est gaining access to lowest your measurements along coming from all you quite often carry, but over, an amazing pay for you won’t need to be sorry for. Just invested in the following try!

  Nevenka می گوید :

  It’s like you’re on a misison to save me time and money!

  میرزاحسن می گوید :

  اینا مثلا نماینده مردم هستند!

  مهریزاده می گوید :

  باید نمایندگان سعی کنند در مجلس مشکلات اقتصادی بیکاری تورم و….تصمیم درست وحل کنند