ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۰:۳۷
ناحیه منو


وضعیت خودرو سازان در ماهی که گذشت

به گزارش اخبار مالی اقتصادی حساب من خردادماه امسال تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو با افت ۴ درصدی همراه بوده و از ۵۳ هزار و ۴۲۳ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۵۱ ...

قیمت خودروهای ایرانی

به گزارش اخبار مالی اقتصادی حساب من خردادماه امسال تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو با افت ۴ درصدی همراه بوده و از ۵۳ هزار و ۴۲۳ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۵۱ هزار و ۲۹۳ دستگاه کاهش یافته است.

وضعیت خودرو سازان در ماهی که گذشت

در این مدت اما تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو با رشد ۳۵.۴ درصدی همراه بوده و از ۲۹ هزار و ۵۳۷ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۳۹ هزار و ۹۸۱ دستگاه افزایش یافته است.

خرداد ماه امسال تولید انواع سواری در خودروسازی راین متوقف شده و با افت صد درصدی از ۲۸ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به صفر رسیده است. تولید در خودروسازی مدیران اما افزایش یافته و با رشد ۱۴.۸ درصدی از ۳۵۶۱ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۴۰۸۹ دستگاه افزایش یافته است.

تولید انواع سواری در گروه بهمن نیز مانند مدیران خودرو با رشد همراه بوده‌ و با افزایش ۱۱ درصدی از ۴۹۱ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۵۴۵ دستگاه افزایش یافته است. تولید انواع سواری در کرمان موتور اما کاهش یافته و با افت ۵۱.۴ درصدی از ۵۴۶۸ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۲۶۶۰ دستگاه رسیده است.

برچسب ها

نظرات شما