ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۳۴
ناحیه منو


پدیده شاندیز واگذار می شود

پدیده شاندیز واگذار می شود مصطفی افضلی‌فرد اظهار کرد:‌ در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد تا انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده و سه ...

پدیده شاندیز واگذار می شود

مصطفی افضلی‌فرد اظهار کرد:‌ در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد تا انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده و سه نفر خریدار جدید که آمادگی خرید این مجموعه را دارند، پیشنهاداتشان بررسی شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود.وی تصریح کرد: به رغم پیگیری مسئولان تاکنون این اقدام انجام نشده و باید در کمترین فرصت زمینه این امر فراهم آید.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد پرونده زمین‌خواری به ویژه در منطقه حیران گفت: قرار شده هم در موضوع تصرف غیرقانونی و هم ساخت و سازها بررسی‌های دقیق و کارشناسی انجام شود تا با متخلفان در هر موقعیت و جایگاهی باشند، برخورد شود.
افضلی‌فرد از تخریب ساخت و سازها در گردنه حیران البته با نگاه تبعیض‌آمیز خبر داد و افزود: در کنار جلوگیری از تصرف غیرقانونی و خلع ید شکایاتی نیز به کمیسیون اصل ۹۰ شده که در صورت ارائه مستندات این موارد قابل رسیدگی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:‌ انتظار ما این است که به جای برخورد با معلول این حوادث، برخورد جدی با علل و عوامل اصلی آن انجام شود تا جلوی ساخت و سازهای غیرقانونی گرفته شده و به صورت ریشه‌ای با عوامل و مسببان آن برخورد شود.
افضلی‌فرد به برخی قصور وزارت جهادکشاورزی در این مسئله اشاره کرد و ادامه داد: جالب است اخیراً فرد قاطعی که در مبارزه با زمین‌خواری همتی راستین و همکاری واقعی داشته، عزل شده که باید برای این شرایط و وضعیت خون گریه کرد.
نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در مورد حادثه حج و احتمال تعطیلی آن گفت: با نظر ولی فقیه به عنوان یک حکم ثانویه امکان لغو و یا تعلیق سفر حج تمتع و عمره وجود دارد تا از این طریق بتوانیم نهایت اعتراضمان را به سردمداران بی‌کفایت آل‌سعود به دنبال ماجرای اخیر منا اعلام کنیم.
 

برچسب ها

نظرات شما

  محسن می گوید :

  بسمعه تعالی
  باسلام درموردپرونده پرابهام پدیده شاندیزپس ازگذشت ( ۱۱ ) ماه صدها شعارووعده ودروغ شنیدیم دریغ از یک اقدام قانونی وبخاطراین امر درحال حاضراستان خراسان به کانون مفاسد اقتصادی تبدیل شده وازمسئولین دولت تدبیر وامید دراین استان که بیش ازیک میلیون مالباخته دارد عملی موثرندیدیم…(شرکت پدیده –شرکت پردیسبان –شرکت برکت –موسسه میزان –موسسه آرمان ) نمونه اش

  حمیدرضا می گوید :

  جمع اوری ۱۲۰.۰۰۰ امضا به رهبری برای صدور دستور رسیدگی به وضعیت سهامداران. لطفا شما هم مشارکت کنید…
  http://www.petitions24.com/128619

  عزیز می گوید :

  سهامداران پدیده شاندیز فقط مطالبات وحق خود را میخواهند ومسولین باید قاطع وسریع به این مشکلات پیش آمده رسیدگی کنند.گرفتار وبدبخت شدیم زودتر هر کاری لازم است برای رفع مشکل انجام دهید پولمان را میخواهیم .