ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۷:۳۳
ناحیه منو


پرسش و پاسخ دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی

فروم و تالار گفتگو بازاریابی آنلاین یکی از بخش های مهم تالار های گفتگو است که شما می توانید با شرکت در آن از هر جای دنیا که باشید به راحتی سوالات تخصصی خود را در ...

پرسش و پاسخ بازاریابی آنلاین

فروم و تالار گفتگو بازاریابی آنلاین

یکی از بخش های مهم تالار های گفتگو است که شما می توانید با شرکت در آن از هر جای دنیا که باشید به راحتی سوالات تخصصی خود را در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال از کارشناس و متخصصان داشته باشید. در واقع شما بدون صرف هزینه ای ،همانند شرکت در کارگاه های اموزشی به راحتی می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز و تخصصی خود را با شرکت در تالار گقتگو بدست اورید .در تالار گفتگو مدیر اصلی سایت  تعدادی تالارهای گفتگو را مشخص می کند که اعضا و کاربران سایت  می توانند در آن اطلاعات، تجربیات و موارد مشابه دیگر را به اشتراک بگذارند.درواقع تالار گفتگو یا تالار گفتمان یکی از بهترین ابزار اینترنت برای یادگیری در هر زمینه ایست، چرا که از سرتاسر دنیا افرادی با اطلاعات مناسب، یکجا جمع میشوند و اطلاعات خودشان را به اشتراک میگذارند.

این محیط صرفا برای پرسش و پاسخ در زمینه مسائل روز دیجیتال مارکتینگ، سئو، ادوردز،شبکه های اجتماعی، مدیریت محتوا، اتوماسیون مارکتینگ، موبایل مارکتینگ و بازاریابی بنری در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

فروم ها خود به دو دسته تقسیم می شوند که شامل فروم های عمومی و تخصصی هستند:

فروم های تخصصی همانطور که از نام آن مشخص است شامل انجمن‌هایی در موارد کاملا حرفه‌ای است و فروم های عمومی شامل بحث‌های کلی هستند که ما در انجمن دیجیتال مارکتینگ فروم های تخصصی پرسش و پاسخ را برای شما در نظر گرفته‌ایم. شما زمانی که وارد صفحه اصلی تالار گفتمان می‌شوید، می توانید فهرست انجمن‌های اصلی و فرعی را ببینید و با انتخاب موضوع مورد هدف، وارد یکی از انجمن‌ها شوید و بعد از آن می‌توانید یک موضوع جدید را ایجاد و یا مورد مطالعه قرار دهید. شما میتوانید سوالات تخصصی خود را از منتورها و متخصصین بازاریابی اینترنتی افراد داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که تمام سوالات خود را دسته بندی کرده و در اولین فرصت با شرکت در گروه تخصصی دیجیتال مارکتینگ اطلاعات مود نیاز خود را بدست آورید.

لینک ورود به انجمن دیجیتال مارکتینگ

برچسب ها

نظرات شما