ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۴:۵۸
ناحیه منو


چرا بعضی اوقات اخراج کارمندان مفید است ؟!

چرا بعضی اوقات اخراج کارمندان مفید است ؟! اجازه ندهید کارمندان از شرکت شما سواستفاده کنند.مشکلات رفتار در محیط کاری در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اتفاق می افتد.به عنوان مثال، Vonda White، ...

چرا بعضی اوقات اخراج کارمندان مفید است ؟!

اجازه ندهید کارمندان از شرکت شما سواستفاده کنند.

مشکلات رفتار در محیط کاری در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اتفاق می افتد.

به عنوان مثال، Vonda White، درباره یکی از کارمندانش در Tarpon String(شرکت واسطه بیمه) نگران است. کارمند مورد نظر، رفتاری منفی نشان داده است و در تعاملات روزمره با مدیر خوب عمل نمی کند. White می گوید که در آخر متوجه شده است که این کارمند اطلاعات شرکت را کپی می کرده و سعی داشته به یکی از دوستانش برای تاسیس یک شرکت رقیب کمک کند.

صدها نمونه دیگر از این دست وجود دارد و این رفتار نامناسب در محیط کار مانند آتش منتشر می شود. رفتار نامناسب یک فرد می تواند تاثیر شگرفی در کل محیط کاری بگذارد. خطاها بیشتر می شوند و خروجی کند می شود. اگر مشتریان شما با رفتار نامناسب رو به رو شوند، دیگر بر نمی گردند.

از دست دادن مزیت رقابتی در مقابل یکی از رقبای اصلی، فقط به خاطر منافع شخصی یکی از کارمندان، غیر قابل تحمل است و تاثیرات جدی در عمر شرکتتان دارد. کوکاکولا – نوشیدنی گازدار قهوه ای که همه جا پیدا می شود – همانطور که بازار نوشیدنی گازدار محدود می شود پایدار می ماند و کلید ماندگاری در این صنعت چالش برانگیز، استراتژی بازاریابی بر اساس “دستور تهیه سِری” این شرکت است. اگر کسی این “دستور تهیه سِری” را لو می داد، همه چیز از بین می رفت.

مسائل مربوط به سو استفاده یا سرقت منابع شرکت، کسب و کار را به سمت سقوط می کشاند.

چه کاری می توان برای اصلاح این ناهنجاری ها انجام داد؟

محققان کسب و کار به مدیریت عملکرد، که به نظارت روزانه بر عملکرد کارمندان می پردازد اشاره می کنند. با این حال، در عصر جهان دیجیتالی ما، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته هم می تواند کمک کند.

امروزه می توانید از سیستم های جدید به منظور جلوگیری از سرقت یا سواستفاده از منابع شرکت استفاده کنید. می توانید از تکنولوژی برای مشاهده مستقیم کارمندان استفاده کنید. می توان از سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) برای اتومبیل های شرکت استفاده کرد تا استفاده شخصی از وسیله نقلیه اداری به حداقل برسد.

نصب نرم افزار بر روی کامپیوترها، لپ تاپ ها و تلفن های همراه گزینه ای در دسترس برای کاهش عملکرد های اشتباه کارمندان در محیط کار می باشد. با جستجو در بین نرم افزارهای نظارت بر تلفن همراه، می توانید نرم افزاری متناسب با سازمان خودتان پیدا کنید.

این نرم افزار ها برای آیفون های Jailbreak نشده هم وجود دارند. این اپلیکیشن ها شما را از دست کارمندان بی توجه رها می کند. همچنین می توانید از نرم افزارهایی برای جلوگیری از کپی کردن فایل ها استفاده کنید.

در آخر این که در اخراج کارمندانی که اصول اخلاقی را رعایت نمی کنند درنگ نکنید. اگر این کار را نکنید، آن ها کارمندان خوب را هم تحت تاثیر قرار می دهند و شرکت را به نابودی می کشانند.

انسان ها قابل پیش بینی نیستند. بنابراین، اگر نمی دانید که وقتی حضور ندارید کارمندان چه می کنند، باید برای هر چیزی آماده باشید.

تهیه و ترجمه: وبسایت مالی حساب من

 

برچسب ها

نظرات شما