ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۴۵
ناحیه منو


چگونه بهتر سفر کنیم؟

چگونه بهتر سفر کنیم؟ خجالتی نباشید شما چیزی برای از دست دادن ندارید و این کار به شما نشان می‌دهد چگونه بر خجالتی بودن خود غلبه کنید. دوستان جدید پیدا کنید و مهارت مکالمه را در خود ...

چگونه بهتر سفر کنیم؟

خجالتی نباشید

شما چیزی برای از دست دادن ندارید و این کار به شما نشان می‌دهد چگونه بر خجالتی بودن خود غلبه کنید. دوستان جدید پیدا کنید و مهارت مکالمه را در خود تقویت کنید، در اطراف شما مسافران تنهایی وجود دارند که به دنبال یک دوست هستند.

پول اضافی به همراه داشته باشید

 

سفر کردن آن‌قدر که فکر می‌کنید پرهزینه نیست –شما می‌توانید با روزانه ۱۵ دلار در آسیا و حدود ۴۰ دلار در اروپا مسافرت کنید- اما متوجه خواهید شد همیشه ممکن است هزینه‌های غیرمنتظره‌ای به برآورد اولیه‌ی شما اضافه شود. پول بیشتری از آنچه فکر می‌کنید لازم است با خود داشته باشید. شما از این آینده‌نگری خود خوشحال خواهید شد.

 

با جریان حرکت کنید

 

به برنامه‌ی خود انعطاف بدهید و با جریان حرکت کنید. هر روز یک یا دو فعالیت را برنامه‌ریزی کنید و اجازه دهید باقی روز خود به خود اتفاق بیافتد. این تجربه‌ی لذت‌بخش‌تر و کم استرس تری خواهد بود و شما از آنچه پیش می‌آید شگفت‌زده خواهید شد. هنگامی که بیش از حد برنامه‌ریزی می‌کنید جایی برای اتفاقات خوشحال ‌کننده‌ی سفر باقی نمی‌ماند.

 

سبک بار سفر کنید

 

وقتی سبک سفر کنید. شما بار کمتری برای حمل کردن خواهید داشت. یک کیف کوچک بخرید تا وسوسه نشوید هر چیزی را در آن قرار دهید. اگر واقعا به چیزی نیاز داشتید می‌توانید آن را در حین سفر تهیه کنید. شما به همه آن تجهیزاتی که فکر می‌کنید نیاز نخواهید داشت!

 

به آرامی مسافرت کنید

 

به سرعت سفر نکنید. زمانی را به گذراندن یک روز در پارک و استراحت یا نشستن در یک کافه و نگاه کردن به مردم اختصاص دهید. این کارها به شما فرصت می‌دهد درک عمیقی از فرهنگ یک مکان به دست بیاورید و آن را با تمام وجود لمس کنید.

 

به کتابچه راهنما اکتفا نکنید

 

کتابچه‌های راهنما برای داشتن یک دید کلی از مقصد شما مفید هستند اما شما هیچ‌گاه جاذبه‌های خارج از مسیر عمومی گردشگران، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها را در آنها پیدا نمی‌کنید. برای بهترین تجربیات با مردم محلی ارتباط برقرار کنید و از آنها بپرسید چه چیزهایی در حال حاضر در مرکز توجه است. از دیگر مسافران و کارکنان هتل راهنمایی بخواهید.

 

برچسب ها

نظرات شما