ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۱:۵۶
ناحیه منو


کاهش صادرات زعفران

به گزارش اخبار مالی و اقتصادی حساب من ،نائب رئیس شورای ملی زعفران   با اشاره به صادرات طلای سرخ اظهار داشت: در دوماهه ابتدای سال جاری 34 میلیون دلار زعفران به بازارهای هدف صادر شده ...

10 کشور مناسب برای شروع کسب و کار

به گزارش اخبار مالی و اقتصادی حساب من ،نائب رئیس شورای ملی زعفران   با اشاره به صادرات طلای سرخ اظهار داشت: در دوماهه ابتدای سال جاری ۳۴ میلیون دلار زعفران به بازارهای هدف صادر شده که این میزان در مقایسه با سال گذشته ۴ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به دلایل افت صادرات گفت: قاچاق زعفران به افغانستان، حذف عوارض هندوستان برای واردات زعفران از سوی افغان ها، نوسانات قیمت کاهش نقدینگی و افزایش سود تسهیلات از جمله مسائلی است که زمینه کاهش ۴ درصدی صادرات را رقم می زند.
میری ادامه داد: گرچه در فروردین ماه امسال در مقایسه با سال گذشته صادرات با افزایش ۱۰ درصدی مواجه بود اما متاسفانه این میزان در اردیبهشت ماه با افت همراه بوده است.
نائب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به قیمت زعفران بیان کرد:در حال حاضر قیمت ها از ثبات نسبی برخوردار هستند به طوریکه  هر کیلو طلای سرخ حداقل ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و حداکثر۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

برچسب ها

نظرات شما