ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۶ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۳:۴۷
ناحیه منو


تویوتا کمری ،الگوی موفق یک خودرو

به گزارش حساب من:آخرین نسل به کلی تغییر یافته تویوتا کمری در سال ۲۰۱۲ به بازار معرفی شد و بسیاری بر این عقیده بودند که دیگر کمری آن چهره جذاب نسل گذشته خود را ندارد و ...

به گزارش حساب من:آخرین نسل به کلی تغییر یافته تویوتا کمری در سال ۲۰۱۲ به بازار معرفی شد و بسیاری بر این عقیده بودند که دیگر کمری آن چهره جذاب نسل گذشته خود را ندارد و به آن ایراد وارد کردند ولی کیفیت و تکنولوژی کمری آنچنان بود که کماکان کمری توانست در فروش خود همانند گذشته به خوبی ظاهر شود. در سال گذشته میلادی تویوتا مدل ۲۰۱۵ از تویوتا کمری را دستخوش تغییراتی کرد با این تفاوت که برای بازار آمریکا مدلی کاملاً دگرگون شده را معرفی کرد و مدلی دیگر که فیس‌لیفتی از نسخه کنونی محسوب می‌شد، در روسیه رونمایی شد. به بازار ایران برمی‌گردیم، جاییکه ایرتویا در بخشنامه جدید خود خبر از ورود تویوتا کمری با چهره جدید داده است ولی هنوز مشخص نیست مدلی که به بازار خواهد آمد مدل فیس‌لیفت شده‌ای است که در روسیه نمایش داده شده یا مدل آمریکایی آن است.

ورود اولین سری از مدل‌های ۲۰۱۵ این خودرو شاید بیش از ۶ ماه طول بکشد و باید کمی بیشتر صبر کرد تا متوجه شویم دقیقاً چه خودرویی با چه چهره و سطح امکاناتی وارد بازار خواهد شد ولی حتی اگر هم همین مدل روسی وارد بازار ما شود، پتانسیل بالایی برای خودنمایی خواهد داشت.

در نمای جلوی این مدل کمی چراغ‌ها شبیه تویوتا آریون شده ولی با تغییراتی که در جلو پنجره و سپر جلو انجام شده، باعث شده که چهره‌ای بسیار زیباتر و متمایز نسبت به آن پیدا کند. همچنین در نمای عقب دیگر خبری از چهره کنونی کمری نیست و از نمای آریون برای این قسمت استفاده شده است.

فعلاً فروش این خودرو با پیش پرداخت ۷۴ میلیون تومانی و سود مشارکت ۳۰ درصدی در جریان است ولی هر آنچه باشد با حضور چهره جدید تویوتا کمری ، رقابت در این رده و سگمنت برای دیگر رقیبان کره‌ای، ژاپنی و فرانسوی سخت‌تر از گذشته خواهد شد.

برچسب ها

نظرات شما

  مهدی می گوید :

  اینا رو ولش کن، پراید وانت رو عشق است

  این تویوتا کمری کمر مردم شکسته که!

  میرزاحسن می گوید :

  بعد ما هی با پراید ور می ریم!

  شاد مهر می گوید :

  اتوموبیلهای خارجی هر کدام کارایی خاص خودش را دارد و همه خوب و قابل اطمینان هستند