ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۴:۰۷
ناحیه منو


پرداخت وام ضروری قرض‌الحسنه به ۲۵۰ هزار بازنشسته کشوری

پرداخت وام ضروری قرض‌الحسنه به ۲۵۰ هزار بازنشسته کشوری  به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی، با بیان اینکه این وام‌ها در پنج مرحله به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود، ...

پرداخت وام ضروری قرض‌الحسنه به ۲۵۰ هزار بازنشسته کشوری

 

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی، با بیان اینکه این وام‌ها در پنج مرحله به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود، گفت: در مرحله اول، تعداد ۴۰ هزار نفر وام‌های ضروری صندوق بازنشستگی کشوری را دریافت خواهند کرد و برای مرحله نخست، اعتباری برابر با مبلغ ۸۰ میلیارد تومان تأمین شده است.

وی مدت بازپرداخت وام‌های قرض‌الحسنه این دوره را ۳۶ ماهه ذکر کرد و گفت: ماهانه ۶۰ هزار تومان از حقوق بازنشستگان بابت بازپرداخت وام‌های دریافتی از صندوق بازنشستگی کسر می‌شود.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری سهولت در ثبت‌نام بدون مراجعه حضوری به بانک‌ها و تنها از طریق ورود به سایت صندوق بازنشستگی را از مزایای وام‌ ضروری قرض‌الحسنه صندوق دانست و گفت: برای پرداخت این وام هیچ ضامن و یا وثیقه‌ای که معمول و مرسوم است؛ از بازنشستگان ارجمند دریافت نشده است.

ثبت‌نام دریافت وام‌های ضروری قرض‌الحسنه بازنشستگان کشوری از ۱۹ مهرماه تا ۲۳ آبان ماه جاری از طریق سایت صندوق بازنشستگان کشوری انجام شد که به تعداد ۲۵۰ هزار نفر وام قرض‌الحسنه پرداخت خواهد شد.صندوق بازنشستگی کشوری از سال ۱۳۷۷ تا پایان سال ۱۳۹۳ در مجموع ۸۰۱ هزار و ۳۹۶ فقره وام ضروری پرداخت کرده است.

برچسب ها

نظرات شما