ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۱:۰۷
ناحیه منو


مدیرعامل بانک صادرات بانکدار سال شناخته شد

به گزارش حساب من در آیینی که همزمان با ایام الله دهه دفجر در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد نشان عالی مدیر سال  به مدیر عامل  بانک صادرات ایران  ...

به گزارش حساب من در آیینی که همزمان با ایام الله دهه دفجر در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد نشان عالی مدیر سال  به مدیر عامل بانک صادرات ایران  اهداء شد.
در بخشی از متن  لوح دبیرخانه اجلاس به مدیرعامل بانک صادرات ایران آمده است: «این لوح تقدیر بی‌شک با اتکای جنابعالی به خداوند متعال و بهره‌گیری از دانش، تخصص و تعهد مدیریت حاصل گردیده است. کسب این افتخار بزرگ نه تنها برای آن مجموعه مایه مباهات بوده بلکه برگ زرین و درخشان دیگری را در کارنامه افتخارات کشور عزیزمان به ارمغان آورده است.»
این آیین به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار شد و بر اساس مدارک و مستندات ارائه شده این لوح  و نشان عالی ، اسماعیل لـله گانی شایسته دریافت این نشان گردید.
در این اجلاس که با حضورشخصیت های سیاسی ، فرهنگی و جمعی از  مدیران ارشد سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان بانک صادرات ایران و در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، مباحثی همچون چگونگی مدیریت نوین، نقش مدیریت در شکل‌گیری نظام‌های اقتصادی و سیاسی کشور، نظام ارزیابی و شاخصه‌های اجرایی مدیریت در کشور مورد بحث بود.

برچسب ها

نظرات شما