ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۱:۴۶
ناحیه منو


ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در سال جدید

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از ایجاد یک میلیون فرصت آموزش مهارتی در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی خبر داد.محمدامین سازگارنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای توانمندسازی آموزشگاههای آزاد فنی ...

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از ایجاد یک میلیون فرصت آموزش مهارتی در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی خبر داد.محمدامین سازگارنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای توانمندسازی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه‌ای و به منظور تعریف مشاغل جدید، آموزش فعالان عرصه مشاغل خرد را در اولویت برنامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سال ۹۵ قرار داده‌ایم.

 

وی همچنین گفت که به دنبال راهکارهایی برای بهره‌گیری از ظرفیت حوزه‌های IT و ICT هستیم تا آموزش مهارتی را به درون خانه‌ها ببریم.سازگارنژاد ادامه داد: امسال درصددیم تا رویکرد ایجاد و حمایت از فرصتهای شغلی متناسب با نیاز بازارکار را در پیش بگیریم و امیدواریم با گسترش مشاغل خرد و خانگی به کاهش بیکاری در کشور کمک شود.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ درباره پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف اقتصاد مقاومتی حل مشکل بیکاری و اشتغالزایی است و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در این راستا، برنامه یک میلیون فرصت آموزش مهارتی را در سال ۹۵ عملیاتی خواهد کرد.

برچسب ها

نظرات شما