ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۲۱
ناحیه منو


تجربیات یک نمونه موفق فروشگاه اینترنتی

کاسبی تان را برایمان شرح دهید و داستان تان را برایمان بگویید: چگونه تصمیم گرفتید که چه چیزی باید بفروشید و چگونه محصولاتتان را تبلیغ کردید؟ تیلور همیشه به مد و لباس علاقه داشت و درست ...

پوشاک

کاسبی تان را برایمان شرح دهید و داستان تان را برایمان بگویید: چگونه تصمیم گرفتید که چه چیزی باید بفروشید و چگونه محصولاتتان را تبلیغ کردید؟

تیلور همیشه به مد و لباس علاقه داشت و درست بعد از ۱۰ سال کار کردن در صنعت پوشاک تصمیم گرفت، برند خود را به طور اختصاصی رونمایی کند. بن که همسر او بود نیز در این راه به او کمک کرد و این زوج درست در سال ۲۰۱۲ با ۳۰۰ دلار، کسب و کار جدید خود را راه اندازی کردند ذهن بیزینسی بن، و خلاقیت های تیلور، موجب شد که فروشگاه آنان در ۸ ماه اولیه ی راه اندازی، میلیون ها دلار، فروش داشته باشد.

تجربیات یک نمونه موفق فروشگاه اینترنتی

به لطف دوستان و بازاریابی دهانی، برند ما به سرعت در منطقه پخش شد و موجب شد که مردم آن را به خوبی بشناسند. هم اکنون برند ما یک برند خوشنام در تگزاس و اطراف است.

از پشت زمینه بیزینس برایمان بگویید. از چه ابزار هایی برای اداره فروشگاهتان استفاده می کنید؟  چگونه از پس حمل و نقل و تکمیل سفارشات بر می آیید؟

به لطف اطلاعات و دانش بیزینس و فناوری اطلاعات بن، ما فروشگاه اینترنتی مان را راه اندازی کردیم و امکانات بی نظیر فروشگاه اینترنتی مان به ما کمک کرد که انگیزه ی کار کردن داشته باشیم.

پیشنهادات تاپ تان برای فروشگاه داران تازه کار چیست؟

من و همسرم، طی ۳۰ روز ماه و ۷ روز هفته، روزانه ۱۸ ساعت با جدیت تمام کار می کردیم و فعالیت های سنگینی را متحمل می شدیم. واقعا در این راه فدا کاری کردیم و خوشبختانه هم اکنون پاسخ تمام تلاش های خود را دریافت کرده ایم. توصیه می کنم که با جدیت کار کنید و از سطوح پایین، کم کم بیزینس خود را تقویت کنید و شاهد رشد آن باشید تا موفقیت دائمی آن را تضمین کنید.

برچسب ها

نظرات شما