ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۰:۵۱
ناحیه منو


تسهیلات جدید بانک ملی

به گزارش حساب من بانک ملی ايران با هدف افزايش سرعت و كارايي خدمات بانكي، نسخه جديد همراه بانك را راه‌اندازي كرد.در نسخه جديد همراه بانک ملی ايران، علاوه بر خدمات گذشته، امكان انتقال وجه به شماره ...

به گزارش حساب من بانک ملی ایران با هدف افزایش سرعت و کارایی خدمات بانکی، نسخه جدید همراه بانک را راه‌اندازی کرد.در نسخه جدید همراه بانک ملی ایران، علاوه بر خدمات گذشته، امکان انتقال وجه به شماره تلفن همراهِ صاحب حساب مقصد فراهم شده است.


این سرویس در حال حاضر برای مشتریانی فعال است که در مبدا و مقصد، نرم‌افزار همراه بانک ملی ایران بر روی گوشی‌های همراهشان نصب باشد.در این نسخه جدید، پس از وارد کردن شماره تلفن همراه مشتری مقصد، لیستی از شماره حساب های مرتبط به آن شماره تلفن همراه، به نمایش در می آید که مشتری مبدا می‌تواند با انتخاب هر کدام از حساب ها، عملیات انتقال وجه را انجام دهد.
دریافت مانده حساب یا کارت،دریافت صورت حساب، انتقال وجه به حساب خود و سایرین، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم‌کارت، اعلام مفقودی کارت، استعلام چک و تعیین تاریخ سر رسید چک و . . . از جمله خدماتی است که علاوه بر سرویس جدید، در نرم‌افزار همراه بانک ملی ایران قابل دریافت است.

در ادامه تسهیلات جدید بانک ملی مدیر عامل بانک ملی ایران اعلام کرد: طی هشت ماهه گذشته، بانک ملی ایران بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به بیش از ۷۰۰ هزار نفر پرداخت کرده است.
دکتر عبدالناصر همتی افزود: پرداخت ۲۳۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج در این بانک بیشترین تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه را طی این مدت به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این خصوص از پرداخت تسهیلات ازدواج تا سطح ۳۳۰ هزار نفر در بانک ملی ایران خبر داد.
مدیر عامل بانک ملی ایران تأکید کرد: علاوه بر صندوق قرض‌الحسنه بانک ملی ایران، در این مدت بانک کارگشایی وابسته به بانک ملی ایران نیز با پرداخت مبلغ ۲۷۵۰ میلیارد ریال، تعداد۴۱۳ هزار فقره تسهیلات ضروری قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.وی تسهیلات خود اشتغالی، رفع احتیاجات ضروری، خود اشتغالی کمیته امداد، تعمیر مسکن و نظایر آن را از دیگر موارد عناوین تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی ایران برشمرد.

لینک دانلود نسخه موبایل

برچسب ها

نظرات شما

  mitra abbasi می گوید :

  in male ma bdbakhtbichareha nisssssssst

  mostafa akbari می گوید :

  in bank khadamate aadisho bede,nemikam tashilat!!

  رهبری می گوید :

  تسهیلات بانک ملی بسیار خوب ومفید وکا گشا است