ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۲:۴۸
ناحیه منو


جوان‌ترین دختر میلیاردر جهان

به گزاش اخبار مالی و اقتصادی سایت حساب من الکساندرا آندرسِن (Alexandra Andresen) نوزده ساله را به عنوان جوان‌ترین دختر میلیاردر جهان معرفی کرده‌اند وثروت آندرسن، که ساکن نروژ است، چیزی بالغ بر ۱٫۲ میلیارد ...

جوان‌ترین دختر میلیاردر جهان

به گزاش اخبار مالی و اقتصادی سایت حساب من الکساندرا آندرسِن (Alexandra Andresen) نوزده ساله را به عنوان جوان‌ترین دختر میلیاردر جهان معرفی کرده‌اند وثروت آندرسن، که ساکن نروژ است، چیزی بالغ بر ۱٫۲ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

بخش بزرگی از عکس‌های اینستاگرام الکساندرا به اسب‌هایش اختصاص دارد او تا به حال برنده سه مسابقه درساژ شده‌است.الکساندرا به مجله یورودرساژ گفته‌است که علاقه‌ای به کنترل شرکت خانوادگی‌شان ندارد و قصد دارد تا آخر عمرش اسب سواری کند و خواهر ۲۰ ساله الکساندرا هم ثروتی هم‌اندازه وی دارد و این دو خواهر ۴۲٫۲ درصد سهام شرکت فرد هولدینگ را در اختیار دارند.

سهام این شرکت توسط پدر این دو خواهر در سال ۲۰۰۷ به آنها منتقل شده‌است، هرچند کنترل شرکت هنوز در اختیار پدر است.یوهان آندرسن، پدر این دو خواهر نروژی، یک سرمایه‌گذار اهل اسلو است وی از راه سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تولید تنباکو به این ثروت رسیده‌است.

برچسب ها

نظرات شما