ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۰۸
ناحیه منو


شرایط دریافت وام ازدواج ، وام خودرو و غیره

به گزارش "حساب من" گوش بانک ها این روزها از اعتراض مردم پیرامون دریافت وام ازدواج ، وام خودرو و... پر است، عمده متقاضیان این وام از قشرهای فقیر و متوسط جامعه یا جوانان دم بخت ...

شرایط دریافت وام ازدواج

به گزارش “حساب من” گوش بانک ها این روزها از اعتراض مردم پیرامون دریافت وام ازدواج ، وام خودرو و… پر است، عمده متقاضیان این وام از قشرهای فقیر و متوسط جامعه یا جوانان دم بخت هستند و دولت سعی می کند از بخش های مختلف اعتبار لازم را فراهم کند اما وام قرض الحسنه چیست. چند نوع وام قرض الحسنه وجود دارد و با چه شرایطی می توان از این تسهیلات استفاده کرد و حتی شرایط ضامن چه مواردی را در بر می گیرد.

تسهیلات ازدواج و اشتغالدسته دوم وام های قرض الحسنه نیازهای قشر جوان را بیشتر پوشش می دهد. شناخته شده ترین آن وام ازدواج است. وام اشتغال هم شرایطی مشابه دارد. منابع بانکی برای پرداخت این تسهیلات در سال گذشته ته کشید اما پرداخت آن مجددا شروع شده است. این وام ها با کارمزد چهار درصد و در اقساط بلند مدت پرداخت می شود. مبلغ آن در حال حاضر سه میلیون تومان است و فعلا هم خبری از افزایش نیست.

شرایط لازم: برای دریافت وام ازدواج، داشتن شرایط عمومی و ارائه مدارک مربوط به ثبت ازدواج کافی است. البته قبل از آن باید از طریق سامانه ثبت نام ازدواج بانک مرکزی ثبت نام کنید و منتظر معرفی شعبه بانک مورد نظرتان باشید. معرفی یک ضامن معتبر برای هر یک از زوجین هم الزامی است. برای دریافت وام اشتغال هم باید علاوه بر مدارک معتبر شناسایی خلاصه ای از طرح مورد نظرتان را ارائه دهید. قبل از اقدام از طریق سامانه مخصوص ثبت کنید و در صورت تایید و معرفی بانک یک نفر ضامن معتبر معرفی کنید.
در سایت رسمی دریافت وام ازدواج ، موارد زیر به عنوان شروط یاد شده است :

الف – شرایط عمومی متقاضیان تسهیلات ازدواج۱- دارا بودن  تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .

۲-  به هر یک از زوجـــین مــبلغ ۳۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج تعلق می‌گیرد.

تبصره ۱ :  کلیه شهروندان ایرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صادر شده ، قادر به ثبت نام بوده و گواهی ازدواج آنها که ممهور به مهر کنسولگری ایران در کشور مذکور می‌باشد به عنوان سند ازدواج تلقی می‌گردد .

تبصره ۲ :  اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسمی توسط مراکز اقلیت‌های دینی در داخل کشور مورد تایید قرار گیرد معادل عقدنامه تلقی گردیده و این متقاضیان نیز قادر به ثبت نام خواهند بود .

۳- دارا بودن کارت ملی ( موقت یا دایم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

۴- تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط یکبار به متقاضیان پرداخت می‌شود .

۵- متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد فرصت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .

ب – مدارک مورد نیاز

۱- اصل و کپی سند ازدواج .

۲- اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین .

۳- اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنین .

۴- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) زوجین .

۵- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) ضامن .

۶- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین .

۷- کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از مرحله ثبت نام .

پ- شرایط ضامنین (یکی از موارد ذیل به تشخیص بانک مربوطه)

تبصره ۱ : اعمال شرایط ذیـل منوط به تشخیص مسئول بانک و با تـوجه به سوابق بانکی و اهلیت مشتری تعیین خواهد شد .

۱-  چنانـچه متقاضی دریافت تسـهیلات ازدواج ، کارمند رسمی یا پیمانی دولت ، نیروی  نظامی و انتظامی ، نـهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهی تـعهد کسر اقساط از  سازمان مربوطه به همراه ارائه فـیش حقوق و       حکم کارگزینی ، و در صورتیکه مانده حقوق نامبرده  کفایت نماید ، نیازی به اخذ ضامن نمی‌باشد .

۲- ضمانت یک نفر کارمند رسمی ، پیمانی ، بازنشسته دولت ، نــیروی نظامی و انتظامی ، نـــهـادها و مـوسسات  عمومی (نظیرشهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هلال احمر) ، کارگر یا کارمند شرکت‌های تولیدی صنعتی بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی و …

۳- ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب که در زمان اعطای تسهیلات دارای فعالیت اقتصادی دایر باشد .

۴- ضمانت یک نفر دارنده حساب جاری فعال و خوش حساب که به تایید و تشخیص شعبه پرداخت کننده رسیده باشد .

۵- در مورد متقاضیان تسهیلات در مناطق روستایی ، ضمانت یک نفر ساکن روستا که اهلیت و صلاحیت وی توسط شورای اسلامی روستا تایید شود (ممهور به مهر شورا) .

ج- روش ثبت نام

کلیه متقاضیان وام ازدواج که واجد شرایط فوق می‌باشند ، ابتدا باید از طریق همین سایت ثبت نـام کرده  و فرم مربوطه را تکمیل نمایند که در صورت موفقیت آمیِز بودن مراحل ثبت نام ، یک کد رهگیری ده رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی می‌باشد ، به شخص ثبت نام کننده داده می‌شود

متقاضیان موظف هستند جهت اطلاع از وضعیت ثبت نام خود و هـمچنین نام شعبه مربوطه جهت مراجعه برای اخذ وام ازدواج، به همین سایت مراجعه کرده و در صورتیکه شعبه عامل اعطای وام برای متقاضی تعیین شده باشد باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، ظرف مدت زمانی که از طرف سایت اعلام  می‌گردد ، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به اتمام مراحل اخذ وام اقدام نمایند . بدیـهی است در صورت عدم مــــراجعه متقاضیان در زمـان تعیین شده ، ثبت نـام آنهاکان لم یکن تلقی می‌گردد .

د- مدت بازپرداخت تسهیلات و کارمزد

– مدت بازپرداخت تسهیلات ۳۶ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسید اولین قسط ، یک ماه پس از پرداخت تسهیلات مزبور می‌باشد .

– نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۴درصد تعیین می‌گردد .

قرض الحسنه ضروریوام قرض الحسنه ضروری در اعتبارات بانک ها هر سال ردیف جداگانه دارد. خیلی ها فکر می کنند منظور از این تسهیلات همان وام های خرید لوازم خانگی یا خودرو است. برای دریافت این وام شما باید به بانک مراجعه کنید. یکی از نهادها از جمله استانداردی، شورای شهر، کمیته امداد باید به شما معرفی نامه داده باشند. در این صورت درخواست شما ثبت می شود. مبلغ این وام بین یک تا سه میلیون تومان است. در همه بانک های دولتی و خصوصی هم قابل پرداخت است.

شرایط لازم: اگر به بانکی برای دریافت این وام مراجعه کردید و از شما خواستند اول سپرده گذاری کنید می توانید شکایت کنید. در صورتی که از طرف یک نهاد به بانک معرفی شده باشید حتی اگر در آن بانک حساب هم نداشته باشید باید این تسهیلات در قالب قرض الحسنه و در اقساط بلندمدت به شما پرداخت شود. مدارک شناسایی معتبر به همراه معرفی نامه و معرفی یک نفر ضامن کارهایی است که باید انجام دهید.

دریافت وام از صندوق ها و بانک های قرض الحسنهدر حال حاضر بانک قرض الحسنه مهر امام رضا (ع) و رسالت برای پرداخت این تسهیلات راه اندازی شده اند. متقاضیان می توانند با مراجعه به شعبه های این دو بانک خصوصا بانک رسالت درخواست دریافت یکی از انواع قرض الحسنه عادی یا ویژه را ثبت کنند. وام گیرندگان از این بانک ها علاوه بر اصل سالیانه دو درصد به عنوان کارمزد پرداخت خواهند کرد.

شرایط لازم: دفترچه حساب پس انداز (با میانگین مانده حساب مناسب)، تکمیل فرم تقاضا. اصل و کپی صفحه اول شناسنامه وام گیرنده و ضامنین. اصل و کپی کارت ملی. ضامن یا ضامنین مورد تایید شعبه و اصل و کپی فیش حقوقی یا سنوات شغلی وام گیرنده یا ضامنین، مدارک و شرایطی است که باید برای دریافت این وام ارائه دهید.

وام خودرو

اگر متقاضی خرید خودرو صفر هستید و بودجه‌تان به خرید این نوع نمی‌رسید، وام خودرو یا مبلغ حداکثر ۷ میلیون تومان و مهلت پرداخت ۵ ساله و با سود ۱۴ درصد، به شما در این امر کمک می‌کند.

لازم به ذکر است که شرایط گفته‌شده و مبلغ وام در بانک‌های مختلف متفاوت بوده و حتی برخی بانک‌ها تا ۱۰ میلیون تومان هم به شما در این امر کمک می‌کنند.

مدارک لازم برای دریافت این وام بدین شرح است:

-کپی سند محل سکونت یا اجاره‌نامه
-کپی  تمام صفحات شناسنامه ضامن و متعهد
-کپی کارت ملی ضامن و متعهد (پشت و رو)
-گواهی کسر حقوق برای ضامن و متعهد
-فیش حقوق و حکم کارگزینی ضامن و متعهد
-معرفی‌نامه دانشگاه جهت پرداخت تسهیلات
-تقاضای کتبی متعهد
-تکمیل فرم‌های بانکی (۲ سری قرارداد، ۲ سری نمونه ۲۱۷، یک برگ اختیارنامه، یک برگ نمونه ۳۹۰)
-افتتاح حساب بانکی در شعبه

-پیش‌فاکتور خرید خودرو از خودروسازان  داخل جهت وام خودرو
-پیش‌پرداخت‌های لازم موقع اعطای تسهیلات توسط متقاضی به حساب

وام خودروی فرسوده

اگر خودروی زیر پای شما عمر مفید خود یعنی ۳۰ سال را کرده است و ازنظر معاونت نوسازی ناوگان شرایط اسقاط داشته باشد، می‌توانید برای تعویض ثبت‌نام کنید.

لازم به ذکر است که اگر قبلاً این کار را کرده‌اید و اقدام به اخذ وام نمودهایید امکان ثبت‌نام مجدد وجود ندارد، چراکه هر شخص تنها یک‌بار می‌تواند از این وام ۱۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۶۰ قسط بهره‌مند شود.

مدارک لازم برای دریافت این وام بدین شرح است:
مالک به شخصی گفته می‌شود که شناسنامه، برگ سبز، سند قطعی و یا وکالتی به نام او است.
مشخصات مالک مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و شماره تماس و …نیز لازم است.
مشخصات خودروی ثبت نامی:
تمام مشخصات اعم از شماره انتظامی، رنگ خودرو، شماره شاسی، شماره موتور و…

وام جعاله تعمیر مسکن
این بخش از تسهیلات جهت انجام اموری مانند احداث بنا (نصب اسکلت‌های فلزی یا بتونی) نصب و احداث تأسیسات (آب و برق، تلفن، گاز، گرمایش، سرمایش، رنگ و نقاشی، چاه و فاضلاب) و کلیه امور مربوط به تعمیرات و نگهداری ساختمان پرداخت می‌شود.

پشتوانه این نوع تسهیلات تا سقف ده میلیون ریال، سفته معتبر و موردقبول بانک با مدت بازپرداخت ۳۶ ماهه، از ده میلیون ریال تا چهارده میلیون ریال در قبال اخذ وثیقه ملکی ارزنده، بلامعارض و سهل البیع با مدت بازپرداخت حداکثر ۶۰ ماهه است.

مدارک موردنیاز:
-مدارک احراز هویت  – فتوکپی سند مالکیت (هر نوع سندی که مالکیت مشتری را محرز نماید) ملک مورد تعمیر یا تکمیل.
– آخرین فیش آب، برق و یا گاز مصرفی جهت تطبیق آدرس متقاضی با محدوده فعالیت شعبه.

وام مضاربه

تسهیلات این نوع وام در اختیار کسانی که در امر تجارت و بازرگانی هستند قرار می‌گیرد.

بانک به‌عنوان مالک، سرمایه نقدی را در اختیار عامل (شخص حقیقی یا حقوقی) قرار می‌دهد. این سرمایه می‌تواند به‌صورت یکجا یا برحسب نیاز به‌تدریج در اختیار استفاده‌کننده از تسهیلات قرار گیرد.

نکته قابل‌ذکر این‌که قرارداد مضاربه مربوط به امور بازرگانی داخلی و خارجی است. با این وصف، بانک‌ها در مورد واردات، مجاز به انعقاد قرارداد مضاربه با بخش خصوصی نیستند. مدت قرارداد حداکثر یک سال از زمان انعقاد تا تسویه کامل موضوع قرارداد است.

مدارک مورد نیاز:
– درخواست متقاضی
– پروانه کسب و مجوزهای صنفی معتبر
– اصل و تصویر شناسنامه
– کپی سند مالکیت یا اجاره‌نامه محل کسب
– درخواست متقاضی
– تصویر شناسنامه مدیران شرکت
– مجوزهای صنفی معتبر
– اساسنامه
– اظهارنامه مالیاتی
– اظهارنامه ثبت شرکت
– آگهی تأسیس
– آخرین تغییرات شرکت مندرج در روزنامه رسمی
– صورت‌های مالی

وام خرید ماشین‌آلات و تجهیزات یا مواد اولیه 

به گزارش بازارخبر، برخی بانک‌ها به‌منظور کمک به رونق اقتصادی در بخش‌های تولیدی و خدماتی، تسهیلاتی را برای خرید ماشین‌آلات و تجهیزات اولیه در قالب عقد مشارکت برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

مبلغ این نوع وام با توجه به درخواست مشتری و استراتژی صرف منابع تعیین شده و مدارک موردنیاز برای اخذ آن به شرح زیر است:

اشخاص حقیقی:
– برگه تقاضای مشتری حاوی مبلغ و مدت مورد درخواست
-مدارک شناسایی مشتری مشتمل بر اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
– اصل و تصویر پروانه کسب یا کارت بازرگانی معتبر
-اصل و تصویر اجاره‌نامه محل فعالیت (در صورت استیجاری بودن محل کار) و تصویر سند مالکیت درصورتی‌که محل کار متعلق به متقاضی باشد.
-برگه تقاضای مشتری حاوی مبلغ و مدت مورد درخواست
– اساسنامه
-آگهی تأسیس و تغییرات
– تصویر کارت بازرگانی یا مجوز فعالیت
– اصل و تصویر اجاره‌نامه محل فعالیت (در صورت استیجاری بودن محل کار) و تصویر سند مالکیت درصورتی‌که محل کار متعلق به متقاضی باشد.
– صورت‌های مالی تأییدشده شرکت
– مدارک شناسایی مدیران مشتمل بر اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
– مدارک مربوط به وثیقه
– تکمیل فرم‌ها و پرسشنامه‌های بانک

امید است دولت محترم با نظارت بیشتر روی وام های کلان راه را برای دریافت وام فوری به عوام هموار کند.

 

برچسب ها

نظرات شما

  Alzbeta Doubrava می گوید :

  سلام
  وام شخصی و تجاری ارائه می دهیم. من وام دهنده ای با مجوز و دارای مجوز با سالها تجربه در وام دهی هستم. ما وام های وثیقه و ناامن را در مبلغ ۵،۰۰۰.۰۰ یورو تا حداکثر ۵،۰۰۰،۰۰۰.۰۰ یورو با نرخ بهره ثابت ۲٪ به صورت سالانه ارائه می دهیم. اگر علاقه مند هستید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد alzbetafinance@gmail.com امروز با ما تماس بگیرید

  mustapha ramatu می گوید :

  این یک وام دهنده حرفه ای وام است که برای اعطای وام با نرخ سود پایین ۳٪ ثبت نام کرده است. با تیمی از متخصصان به عنوان کارمند همکاری می کند و در همان روز وام تأیید می دهد. انواع وامهایی مانند:

  وام های اضطراری:
  وام های پول سخت:
  وام ادغام بدهی ، خودکار ، وسیله نقلیه ، وام های کامیون:
  وام تجاری:
  بودجه / تأمین اعتبار:
  وام رهنی ، وام دانشجویی:
  وام های کشاورزی:
  وام برای ساخت و ساز ، تأمین اعتبار پروژه:
  وام برای شروع یک پروژه و موارد دیگر:

  از طریق: (mustaphramatuloanfirm@gmail.com) تماس بگیرید

  happy day می گوید :

  سلام بر همه ، یک پیشنهاد وام مقرون به صرفه ارائه می شود که زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد ، در مورد اینکه چگونه یک وام دریافت کردم وام را برای تغییر زندگی برادری از خانواده من می آورم نام من خانم Clency Dexter است. من در فلوریدا زندگی می کنم و امروز یک زن خوشحال هستم؟ من به خودم گفتم که هر وام دهنده وام که می تواند زندگی Broke من و خانواده ام را تغییر دهد ، من هر شخصی را که به دنبال وام است به آنها ارجاع می دهم. آنها به من و خانواده من خوشبختی دادند ، برای شروع زندگی خودم به عنوان یک بیوه با ۳ بچه نیاز به وام ۲۵۰،۰۰۰.۰۰ دلار داشتم. منظورم این شرکت وام صادقانه و با ترس خدا بود که بصورت آنلاین وام داشتم که وام ۲۵۰،۰۰۰.۰۰ دلار آمریکا به من کمک کرد. دلار ، آنها واقعاً از مردم ترس دارند و با یک شرکت معتبر وام کار می کنند. اگر به وام احتیاج دارید و ۱۰۰٪ مطمئن هستید که وام را پس می دهید ، با آنها تماس بگیرید و لطفاً به آنها بگویید که خانم ، Clency شما را به آنها ارجاع داده است. تماس از طریق E_mail:
  happyday99loanfirm@gmail.com

  آیا برای یک هدف شخصی یا برای نیازهای تجاری خود به وام نیاز دارید؟ در اینجا خبرهای خوبی برای شماست. شما در جای مناسب هستید ما این ظرفیت را داریم که وام / وام تجاری و شخصی به شرکت ها و اشخاص با نرخ سود ۳٪ ارائه دهیم.
  پست الکترونیکی: azertmorter@gmail.com
  سلیمان احمد یوسفی
  پیشنهاد وام

  Razac می گوید :

  آیا به بودجه نیاز دارید؟
  به دنبال مالی هستید؟
  به دنبال پول برای رشد کسب و کار خود هستید؟
  ما به افراد و شرکت ها برای کسب وام های تجاری کمک می کنیم
  برای گسترش و راه اندازی کسب و کارهای جدید در هر افتخار. دریافت وام ۳٪ مقرون به صرفه، آیا شما نیاز به این پول نقد / وام برای کسب و کار و حسابداری دارید؟ سپس اطلاعات بیشتری برای ما ارسال کنید، از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: royalfunds.help@gmail.com

  Santiago می گوید :

  سلام به همه، من او را شاهد چگونگی وام من از Armani_investors پس از بسیاری از وام دهندگان جعلی من من را فرصتی برای به دست آوردن وام در اینجا در این انجمن. آقای دیویدسون به من و خانواده ام کمک کرد وام ۵۰۰۰۰ دلار. پس از از دست دادن ۱۰۰۰USD به scammers. آقای دیویدسون به من اطمینان داد که او به من کمک خواهد کرد، در ابتدا من امتناع خواهم کرد تا او در نهایت با وعده خود دست و پنجه نرم کند. اگر آرزوهای خود را به عنوان یک ضرورت واقعی مورد نیاز خود قرار دهید، با آرمانی از طریق ایمیل خود armani_investors2009@hotmail.com تماس بگیرید

  النا می گوید :

  وام گیرنده عزیز

  شما در هر گونه مشکلی مالی هستید؟ آیا می خواهید کسب و کار خود را شروع کنید؟ این کمپانی وام تاسیس سازمان های حقوق بشر در سراسر جهان با هدف تنها کمک به فقرا و مردم با مشکلات مالی زندگی است. اگر می خواهید برای وام درخواست بدهید، با جزئیات زیر ایمیل زیر تماس بگیرید: elenanino0007@gmail.com

  نام:
  میزان وام مورد نیاز:
  مدت زمان وام
  شماره موبایل:

  با تشکر از شما و خدا برکت دهد
  اعتماد به نفس
  النا

  Alireza می گوید :

  سلام خدمت شما . من جوانی هستم که ۸ سال پشت سر هم کار کردم اما هنوز نتوانسته یهک پراید دست دو هم بگیرم . من به خودرو جهت رفت و امد به شدت نیاز دارم . و وام ۷ ملیون اگه بتونم بگیرم با اندکی که جم کردم .میتونم یه خودرو بگیرم . مچکر میشم اگه راه نماییم کنید?

  parker می گوید :

  سلام، من آقای پارکر رابرت، یک وام دهنده وام خصوصی که وام می دهد. آیا شما نیاز به یک وام فوری به پرداخت بدهی خود را و یا شما نیاز به یک وام به بهبود کسب و کار خود را؟ شما توسط بانک ها و سایر نهادهای مالی رد شده است؟ آیا شما نیاز به یک وام تحکیم و یا وام مسکن؟ به دنبال بیشتر از آنجا که ما در اینجا به تمام مشکلات مالی خود را به چیزی از گذشته است. ما قرض دادن وجوه به افراد نیازمند کمک های مالی، که دارای اعتبار بد و یا نیاز به پول برای پرداخت صورت حساب، به سرمایه گذاری در کسب و کار در نرخ ۲٪. من می خواهم به استفاده از این رسانه به اطلاع شما که ما را کمک قابل اعتماد و دریافت کننده را فراهم کند و مایل به ارائه وام خواهد بود. parkerrobertloanfirm@gmail.com: پس ما امروز از طریق ایمیل در تماس

  marksmith می گوید :

  توجه،
  درخواست برای وام سریع و راحت به پرداخت صورت حساب، کریسمس وام،
  وام مسکن وام، وام تحکیم و برای شروع یک کسب و کار جدید و یا
  دوباره تامین مالی پروژه های خود را در یک ارزان ترین نرخ بهره ۳ درصد است. انجام دادن
  تماس با ما امروز از طریق: marksmithloanfirm003@gmail.com با
  مبلغ وام مورد نیاز است.
  ما گواهی، ثبت نام و وام دهنده مشروع است.
  شما می توانید امروز با ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به گرفتن این وام،
  با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر در مورد روند پرداخت وام، فرایند مانند
  شرایط وام و شرایط و چگونه وام خواهد شد به انتقال
  شما. ما نیاز به پاسخ فوری خود را اگر شما علاقه مند هستند.

  اطلاعات اولیه نیاز از شما:

  نام کامل: …………
  کشور:……………
  ایالت / استان: ……………
  شماره تلفن:…………
  مدت زمان:…………
  مقدار مورد نیاز به عنوان وام: ……… ..
  خانه نشانی نشانی / دفتر: ……….
  اشتغال:…………
  درآمد ماهانه:……….
  وضعیت تاهل:………..
  سن / جنسیت: ………… ..
  وام هدف: ………… ..
  آیا شما برای یک وام اعمال قبل از؟ (آره یا نه):…

  توجه داشته باشید: پاسخ باید به فرستاده:
  marksmithloanfirm003@gmail.com
  برای سریع
  در حال پردازش.
  متشکرم…….

  larry می گوید :

  نظر شما در مورد گرفتن یک وام فکر می کنم؟ شما به طور جدی نیاز به یک وام فوری به شروع کسب و کار خود هستید؟ آیا شما در بدهی؟ این فرصت خود را برای رسیدن به میل خود، به وام شخصی، وام تجاری و شرکت ها وام و انواع وام با بهره ۲٪ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل micheallarry98@gmail.com است

  merit hope می گوید :

  سلام خانم، شایستگی امید، وام دهنده وام مشروع و قابل اعتماد برای وام
  در شرایط و ضوابط روشن و قابل فهم در نرخ بهره ۲٪. از جانب
  USD $ 12،۰۰۰ به $ ۸،۰۰۰،۰۰۰، یورو و پوند تنها. من به وام کسب و کار،
  وام شخصی، وام دانشجویی، وام خودرو و وام به پرداخت صورتحساب. اگر شما
  نیاز به یک loana
  شما باید انجام دهید را برای شما برای تماس با من به طور مستقیم
  در (merithope6@gmail.com)
  خدا برکت دهد.
  خالصانه،
  خانم: شایستگی امید
  ایمیل: (merithope6@gmail.com)

  توجه: همه پاسخ باید به آن ارسال: (merithope6@gmail.com)

  paul bruklice می گوید :

  آیا شما نیاز به سرمایه گذاری؟
  آیا شما نیاز به کسب و کار و یا وام شخصی؟
  آیا شما مایل به تشکیلات جدید بکار تجاری شرکت شما؟ ما را از وام به هر فرد و در ۳ درصد نرخ بهره سالانه. برای اطلاعات بیشتر، تماس با ایمیل: paulbruklice@gmail.com

  success می گوید :

  سلام من خانم، موفقیت lfeoma، یک وام دهنده وام مشروع و قابل اعتماد برای وام
  در یک شرایط و ضوابط روشن و قابل فهم در نرخ بهره ۲٪. از جانب
  USD $ 12،۰۰۰ به $ ۸،۰۰۰،۰۰۰، یورو و پوند است. من به وام کسب و کار،
  وام شخصی، وام دانشجویی، وام خودرو و وام به پرداخت صورتحساب. اگر تو
  نیاز به یک loana
  شما باید انجام دهید این است که برای شما برای تماس با من به طور مستقیم
  در (successpetloanfirm@gmail.com)
  خدا برکت دهد.
  خالصانه،
  خانم: شایستگی امید
  ایمیل شما: (successpetloanfirm@gmail.com)

  توجه داشته باشید: همه باید به آن ارسال: (successpetloanfirm@gmail.com)

  sergey yakubova می گوید :

  عصر بخیر،

  آیا شما یک مرد کسب و کار و یا زن؟ آیا شما در هر افتضاح مالی و یا انجام
  شما نیاز به پول برای شروع کسب و کار خود را؟ شما نیاز به یک وام
  پرداخت بدهی و یا پرداخت صورتحساب و یا شروع یک کسب و کار خوب؟ انجام
  شما یک نمره های اعتباری کم و به شما سخت تر برای به دست آوردن
  وام سرمایه از بانک ها / موسسات مالی محلی دیگر؟ تو نیاز داری
  وام و یا تامین مالی به هر دلیلی، لطفا با ما تماس با شرکت ثابت
  وام.

  ما ارائه می دهیم این نوع از وام:
  وام شخصی ..
  کسب و کار اعتباری ..
  وام شرکت ..
  اعتبار co.operate ..

  با بسیار کم نرخ بهره سالانه به عنوان کم نرخ بهره ۳٪ ..

  من در انتظار پاسخ فوری خود را به طوری که ما می توانید به معامله است.
  شرکت ما پستی جعبه تماس با:
  پست الکترونیکی E: constantloanfirm@gmail.com

  با احترام

  سرگئی.

  VICKY BENY می گوید :

  پیشنهاد درخواست وام شرکت
  روز خوب، من ویکی BENY با نام هستم و در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند، من می خواهم به مورد خوبی خدا صحبت در زندگی من پس از چندین ماه تلاش برای گرفتن یک وام بر روی اینترنت و فریب خوردن است، بنابراین من در جان گذشته شد گرفتن یک وام از وام دهنده حلال آنلاین و سپس من تو را دیدم یک نظر از یک دوست به نام جیمز و او در مورد این شرکت وام حلال که در آن او وام خود را سریع و آسان بدون هیچ گونه استرس بنابراین او به من معرفی به مردی به نام آقای FRANKLIN که کنترل یک صحبت شرکتی به نام FRANKLIN وام وجوه، بنابراین من برای یک مبلغ وام از ($ ۸۹،۰۰۰.۰۰USD) با نرخ بهره پایین از ۲٪ استفاده می شود، به طوری که وام تصویب شد و سپرده به حساب بانکی من این بود که چگونه من قادر به دریافت وام من برای نگه داشتن من بود کسب و کار خراب حال اجرا و همچنین به پرداخت صورت حساب من تا هستم من هر کس از شما که علاقه مند به گرفتن یک وام سریع و آسان به مهربانی آنها را از طریق ایمیل تماس بگیرید است مشاوره: {} franklinloans37@gmail.com برای دریافت هر نوع از وام شما امروز به آن نیاز ، با تشکر از شما به عنوان خوانده بزرگترین شهادت زندگی من است.

  Acevedo lisa می گوید :

  سلام،
  این است که به اطلاع عموم مردم که خانم آسیودو لیزا، یک وام دهنده وام های خصوصی باز کردن یک فرصت مالی برای همه در نیاز از هر گونه کمک مالی. ما را از وام در ۲٪ نرخ بهره به افراد، شرکت ها و شرکت تحت یک شرایط و قوانین روشن و قابل فهم. تماس با ما امروز از طریق پست الکترونیکی در: (acevedolisa44@gmail.com)

  Janny merit می گوید :

  سلام،
  این است که به اطلاع عموم مردم است که شایستگی خانم، Janny، وام دهنده وام خصوصی باز کردن فرصت های مالی برای همه نیاز به هر گونه کمک مالی. ما را از وام ۲٪ نرخ بهره به افراد، شرکت ها و شرکت های تحت شرایط و روشن و قابل درک است. تماس با ما امروز از طریق ایمیل در: (kingswillloan@gmai.com)

  سیروان می گوید :

  با درود .
  بدنبال وام ۱۵ میلیون تومانی هستم و ضامن معتبر هم دارم ، برای خرید خودرو و شروع کار .

  لطفا اگر شرایطی محیا هست ، مرا باخبر کنید .

  با سپاس .

  divine joan می گوید :

  سلام،
  این به اطلاع عموم مردم که خانم، جوآن الهی وام دهنده وام خصوصی است باز کردن فرصت های مالی برای همه نیاز به هر گونه کمک مالی. ما را از وام در ۲٪ نرخ بهره به افراد، شرکت ها و شرکت های تحت نظر و شرایط روشن و قابل درک است. تماس با ما امروز از طریق ایمیل در: (freedomhometrusth@gmail.com)

  Mrs Mary می گوید :

  آیا شما نیاز به یک وام فوری برای حل نیازهای مالی خود را؟ ما ارائه می دهیم وام اعم از ۵،۰۰۰.۰۰ به ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰.۰۰ حداکثر، ما قابل اعتماد، کارآمد، سریع و پویا هستند، هیچ چک های اعتباری و ارائه ۱۰۰٪ وام خارجی تضمین شده در طول تمام دوره در اینجا. ما همچنین یک وام در یورو صدور، پوند و دلار نرخ ارز در تمام وام ۲٪ اگر شما علاقه مند به عقب بر گردیم به ما از طریق marycoleloanscompany@gmail.com.with اطلاعات زیر می باشد:
  اسم شما:
  کشور:
  شهرستان:
  آدرس:
  مقدار مورد نیاز:
  مدت زمان:
  سن:
  جنسیت:
  شغل:
  تلفن:
  متشکرم.
  خانم مریم

  chriss john می گوید :

  سلام

  در حال جستجو برای یک وام است، که به دنبال یک وام کسب و کار، شخصی
  وام، وام خانه، ماشین
  وام، وام های دانشجویی، وام تحکیم بدهی، وام نا امن، خطر
  سرمایه و غیره آیا شما یک وام توسط بانک یا رد مالی
  دلایل اقتدار را برای یک یا چند. شما در جای مناسب
  راه حل وام! چه کسی من را به وام خصوصی به وام دهنده هستم
  شرکت ها و افراد در نرخ بهره پایین و مقرون به صرفه
  نرخ بهره ۳ درصد است. لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: chrissjohn591@gmail.com

  درخواست وام.

  نام و نام خانوادگی شما:
  آدرس:
  استان:
  مجموع وام:
  جنس:
  مدت زمان وام:
  تلفن:
  فکس:
  درآمد ماهانه:
  از تاریخ دقیق وام شما نیاز دارید:
  شغل:

  نکته: این مورد نیاز است قبل از اینکه شما می توانید اقدام
  معاملات وام خوب است.
  سلام

  فرهانی می گوید :

  ای بابا!!