ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۳۸
ناحیه منو


مزایای آسا‌کارت اعتباری

به گزارش حساب من از آسا‌کارت  ،يکی از انواع کارت­‌‌های اعتباری بانک سامان است که به مشتریان امکان می‌دهد، بدون نیاز به پول نقد، با اعتبار خود نزد بانک سامان خرید و در آینده‌ بدهی خود ...

به گزارش حساب من از آسا‌کارت  ،یکی از انواع کارت­‌‌های اعتباری بانک سامان است که به مشتریان امکان می‌دهد، بدون نیاز به پول نقد، با اعتبار خود نزد بانک سامان خرید و در آینده‌ بدهی خود را به‌طور کامل یا اقساطی تسویه کنند.

 

بر اساس این گزارش، برای نخستین بار در نظام بانکی کشور، ثبت درخواست، اعتبارسنجی و مشخص‌سازی سقف مبلغ اعتبار مشتری به‌صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و تمام متقاضیان، شامل مشتریان فعلی بانک سامان و نیز افرادی که با دریافت این کارت، به جمع مشتریان بانک می‌­پیوندند، می‌توانند با مراجعه به ‌وب‌سایت بانک سامان به نشانی www.sb۲۴.com یا یکی از شعب بانک، درخواست خود را ثبت کنند.

در مرحله اول، سقف اعتبار «آسا‌کارت» ۴۰ میلیون ریال (چهار میلیون تومان) است و برای هر مشتری فقط یک آساکارت صادر می‌شود. این کارت در مرحله نخست در اختیار شهروندان تهرانی قرار می‌گیرد و در مرحله بعدی در شعب سراسر کشور قابل ارایه خواهد بود.

مزایای آسا‌کارت اعتباری نسبت‎به سایر کارت‌های اعتباری چیست؟

 • بانک سامان از اولین بانک‌های کشور است که امکان درخواست کارت اعتباری `را به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه فراهم کرده است.
 • همه مشتریان بانک سامان و اشخاصی که مشتری ما نیستند، می‌توانند برای دریافت آسا‌کارت اعتباری درخواست دهند.
 • آسا‌کارت به‌صورت آنی صادر و در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • باز پرداخت بدهی کارت به‌صورت اقساطی در طول ۲۴‌ماه امکان‌پذیر است.
 • آسا‌کارت در قبال دریافت سفته‌های تضمینی به شما اعطا می‌شود و برای دریافت آن نیازی به وثیقه‌های دیگر ندارید.
 • می‌توانید پیش‌از مراجعه حضوری به شعبه، ازطریق ثبت اینترنتی درخواست خود، از سقف مبلغ اعتباری که به شما تعلق می‌گیرد مطلع شوید.
 • برای دریافت این کارت، نیازی به گردش حساب نیست.

نحوه دریافت تسهیلات اعتباری آسا‌کارت چگونه است؟

 1. ثبت درخواست: پس‌از مطالعه اطلاعات کامل این خدمت، با انتخاب دکمه “تأیید و ورود به سامانه” نسبت‌به ثبت درخواست خود اقدام کنید. همچنین می‌توانید به یکی از شعب سامان بیایید تا درخواست شما توسط همکاران ما ثبت شود. به‌محض ثبت درخواست، نتیجه به شما اعلام می‌شود. درنظر داشته باشید کد ملی شما به منزله کد رهگیری‌تان محسوب می‌شود.
 2. ارائه سفته و معرفی ضامن: اعطای آسا‌کارت اعتباری در قبال سفته تضمینی به میزان ۵۲‌ میلیون ریال و معرفی یک نفر ضامن معتبر امکان‌پذیر است.
 3. مراجعه به شعبه هایپراستار بانک سامان: پیش‌از سپری‌شدن یک‌ماه از زمان ثبت درخواست در سامانه اینترنتی، با همراه‌داشتن سفته و مدارک خود به شعبه هایپراستار بانک سامان به نشانی تهران، بلوار فردوس غرب، بزرگراه شهید باکری جنوب، مرکز خرید هایپراستار، واحد ۲ بیایید. درصورت عدم مراجعه تا یک‌ماه، لازم است دوباره درخواست خود را ثبت کنید.

برچسب ها

نظرات شما

  kaveh kh می گوید :

  به امید جواب دادن طرح!

  مجتبی می گوید :

  طرح خوبی است امیدوارم جواب بدهد البته در کشورهای دیگر این طرح فعال است